Biuro sprzedaży Gryf Nieruchomości: 728 20 20 30 biuro@gryfnieruchomosci.pl

Apartamenty Konopnickiej w Słupsku

MIESZKANIE DOBRE NA START - APARTAMENTY KONOPNICKIEJ
Pierwsze kroki na swoim? Studia? Praca? Rodzina? Warto ten nowy, ważny etap w życiu zacząć we własnym mieszkaniu. APARTAMENTY KONOPNICKIEJ oferuje funkcjonalne mieszkania: kawalerki ok. 25m kw,. mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 30-31m kw., trzypokojowe od 42 do 50m kw. oraz mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami w metrazu od 70m kw. Inwestycja charakteryzują się nowoczesną architekturą, funkcjonalnymi wnętrzami i wysoką jakością wykończenia. Czteropiętrowy budynek wyposażony jest w windę cichobieżną, komórkę lokatorską.
Wszystkie lokale mieszkalne włącznie z parterem wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony. Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter miejsca. Elewacja utrzymana w nowoczesnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrady będą przeszklone, a w górnej części wykonane z elementów chromowanych. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna wysokiej jakości.

Położenie budynku to niewątpliwe bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania. Atuty lokalizacji: sprawdzona i wygodna komunikacja miejska, 300m do dworca PKP i PKS. rozwinięta infrastruktura, bliskość usług i sklepów wielu branż. W okolicy znajdują się osrodkie edukacji w postaci przedszkola i szkół.


PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

III PIĘTRO

IV PIĘTRO

ANTRESOLA

ELEWACJA

WIZUALIZACJA OBJEKTU